Gentelmeni i prostytutki – odwieczny taniec.

Coraz więcej młodych dziewczyn wkręca się w pracę w tzw. klubach dla gentlemanów, czyli go go klubach ze striptizem. Dziewczyny kuszą bardzo duże w porównaniu z innymi pracami dorywczymi zarobki. Żeby mieć siłę tańczyć całą noc, często posiłkują się alkoholem i narkotykami, potem po godzinach szukają pomocy u psychiatry. Większość z zarobionych pieniędzy przeznaczają na substancje psychoaktywne, drogie operacje plastyczne, zabiegi kosmetyczne i markowe ciuchy.

Do wpisu zachęcił mnie post Blogerki Agaty Wieczorkowskiej z Bloga Kałuże i Róże.

Tak sobie myślę, każdy facet marzy o kasie czy to taki rencista jak ja czy młody chłopak – tak dla faceta celem jest w większości osiągnięcie pozycji społecznej przy której ma dużo mamony popartej uznaniem społeczności. Dlaczego? Sądzę że odpowiedź jest prosta: chwała, bogactwo i piękne kobiety.

I tak facetów można podzielić na 5 typów: przegranych, marzycieli, realistów, oszustów i „gentelmenów”, czyli tych którym się udało. No ok są jeszcze mędrcy i filozofowie ale to już inny temat na rozmyślania.

Przegrani to ludzie z marginesu albo alkoholicy albo bez dachu nad głową którym starcza kaleka Baśka z ćwierć rozumem tylko dlatego że dobrze pije i daje. Co tu dużo mówić oni pań z Go Go raczej nie uświadczą, choć mogę się mylić?

Marzyciele czyli tacy jak ja, marzą o kasie czasem sławie a na pewno pragną dobrego statusu społecznego dzięki któremu zdobędą tą dziewczynę marzeń – po prostu dupę w swoim typie. A poza tym marzy im się harem.

Realiści czyli tacy mali gentelmeni, mają swoją pracę i swoją Zosię, czasem trafi im się piękność czasem nie i wtedy posiłkują się nektarem bogów bo wiadomo wtedy życie jest piękniejsze. Stąpają twardo po gruncie choć nie wykluczam powiązań z marzycielami w pewnych kwestiach, mają swoją fuchę albo pasję np motory i na tą pasję potrafią wyrwać dziewczynę. Czasem takową zdradzą z Baśką z 3A bo są macho.

Oszuści, to Ci którzy mają marzenia ale z jakiś powodów idą na skróty lub są po prostu nieudacznikami których nie stać na status gentelmena. Tak więc oni też pragną kobiet i je nabierają na swoje fantazje o wielkości i powodzeniu, rozsiewają nasienie i się ulatniają gdyż po prostu nie stać ich na utrzymanie takiej kobiety na dłuższą metę.

Gentelmeni czyli osoby bardzo dobrze zarabiające, może biznesmeni może lekarze, politycy, informatycy, właściciele mieszkań na wynajem, sławne persony czyli tacy którym się powiodło i których stać na najładniejsze dziewczyny w ilościach masowych i którzy oprócz żony i kochanki mają X kurtyzan na boku. No chyba że tak są wypaczeni lub Świat zszedł na psy że mają tylko dziwki.

A teraz sedno sprawy. Kobiety. Kobiety natomiast lecą na właśnie te pieniądze a ściślej na status społeczny które one zapewniają bo pragną ciepła, opieki i dostatku dla siebie i potomków. Pragną gentelmenów i są w stanie zostać prostytutkami aby doświadczyć tego świata tej pierwotnej męskiej siły, choć liznąć podeszwę bo tak naprawdę gardzą marzycielami, realistami tym bardziej oszustami…

Tak było kiedyś i jest teraz, królowie, maharadże, książęta i cesarze mieli masę kobiet w okół i nie koncentrowali się na jednej – no są wyjątki jak romantyczna miłość, której może niektórzy z nas pragną… Kobiety pragnęły władzy na swój sposób czyli być partnerką samca alfa i wychować masę dzieci a inne kobiety i ich potomków odepchnąć.

Historia się powtarza z każdym pokoleniem na nowo, zmieniają się tylko nazwy od kurtyzan po striptizerki. A lokomotywa napędzająca mężczyzn i kobiety jest ta sama od zarania dziejów chciałoby się rzec od Romulusa i Remusa dzieci wilczycy. Bo tak jesteśmy stadem choć nie raz podzieleni i samotni ale chcemy ciepła, czułości, silnego ramienia, ciepłego łona i statusu w stadzie gdyż wtedy nasza krew wygrywa.

Ja jako marzyciel mogę pomarzyć o dziewczynie w swoim typie, nawet taka nie raczy ze mną porozmawiać, no mam wiele wielbicielek ale po 70 które prawią mi komplementy a czasem trafi się do pogadania 16 która nie ucieknie bo jeszcze za głupia i dlatego marzę o kasie i statusie społecznym który ona mi zapewni bo tak chcę mieć dziewczynę o anielskiej twarzy i z szerokimi biodrami., jak to się mówi z „dobrym piarnięciem” – po prostu szukam miłości. Tak wiem dziewczyny wolą od biedy realistów a w szczególności gentelmenów jeśli jakiś oszust im nie zawróci głowy a ja marzę o tej jedynej, cóż jestem marzycielem…

Teraz XXI wiek i to zostało na swój sposób wypaczone poprzez naszą śmieciową kulturę, kulturę śmierci. Tak więc tańczmy dziwki i gentelmeni niech tango trwa!

Reklamy

3 myśli na temat “Gentelmeni i prostytutki – odwieczny taniec.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s