Praca w klubie Go Go ze striptizem – przyczyny i konsekwencje

Do wpisu zachęcił mnie post Blogerki Agaty Wieczorkowskiej z Bloga Kałuże i Róże (cytat poniżej)

Coraz więcej młodych dziewczyn wkręca się w pracę w tzw. klubach dla gentlemanów, czyli go go klubach ze striptizem. Dziewczyny kuszą bardzo duże w porównaniu z innymi pracami dorywczymi zarobki. Żeby mieć siłę tańczyć całą noc, często posiłkują się alkoholem i narkotykami, potem po godzinach szukają pomocy u psychiatry. Większość z zarobionych pieniędzy przeznaczają na substancje psychoaktywne, drogie operacje plastyczne, zabiegi kosmetyczne i markowe ciuchy.

Agata Wieczorkowska „Kałuże i Róże”

Teraz pójdzie mój tekst:
Zastanawiam się nad przyczynami tego zjawiska gdyż pieniądze nie mogą być jedynym motywatorem dla takiego wyboru. Co motywuje dziewczyny do zostania paniami Go Go:
łatwy pieniądz
duże zarobki
młodość
nie znanie realiów i konsekwencji takiej pracy
chęć przeżycia przygody
może znalezienie bogatego męża
panowie którzy aż nadto okazują zainteresowanie?
chęć wyrwania się z małomiasteczkowej rzeczywistości
brak perspektyw
zawiedziona miłość/ rozstanie z facetem
śmierć bliskich
polecenie koleżanki
faceci w miejscu zamieszkania są mało atrakcyjni
spłata długów
została „sprzedana” do kubu ze striptizem

Omówmy teraz te punkty króciutko po kolei:
Łatwy pieniądz – tak, aby występować nago trzeba tylko się umieć trochę poruszać a i to na niskim poziomie gdyż wystarczy być ładną a faceci i tak będą płacić i tu nie trzeba mieć skończonych studiów czy jakiegokolwiek wymagającego kursu i nie trzeba znać języka obcego wystarczy mowa ciała.

Podobno zarobki są duże w porównaniu np do pani na kasie, jakie to są kwoty niestety nie wiem ale widocznie są dostatecznie kuszące dla kobiet że łapią się takiej pracy.

Jestem młoda niedoświadczona nie mam szkoły a tu mogę od razu i więcej zarobić, poza tym gdy popracuję i się dorobię zrezygnuję, trzeba łapać póki jest się młodym i pięknym.

Przeważnie są to młode dziewczyny które nie znają konsekwencji takiej pracy po prostu nie potrafią sobie wyobrazić jej w każdym detalu i nie wiem czy któraś robiła rozpiskę kilku lat pracy jak będzie wyglądało jej życie i jakie skutki psychologiczne i społeczne na niej wywrze – kłania się brak planowania i brak zadumy.

Może to jest chęć przeżycia przygody spróbowania takiego fachu jako striptizerka, może taka dziewczyna chce się sprawdzić czy da radę jak jej losy się potoczą czy spotka jakiegoś fajnego faceta, może chęć poznania tego środowiska albo chęć sprawdzenia się.

Pewnie dziewczyna sobie myśli że złowi dzianego gentelmena jak Pretty Women tylko nie wie że ci faceci chcą tylko zaspokoić swoje żądze nie chcą nawet z nimi się przespacerować ani porozmawiać zresztą taki lokal nie sprzyja temu. Może znajdzie miłość ale jakim kosztem przez ile „rąk” przejdzie wykorzystana?

Może nie doświadczyła zainteresowania ze strony facetów takie sytuacje też się zdarzają i chce się w jakiś sposób dowartościować być pożądaną….

Chęć wyrwania się z zgnuśniałego osiedla albo wioski, chęć posmakowania prawdziwego większego Świata kto mieszka w takiej małomiasteczkowej/wiejskiej społeczności ten wie o co chodzi czasem po prostu tu nie pasujemy albo wszystko nam się znudziło.

Brak perspektyw, być może taka dziewczyna ma zamknięte szanse rozwoju z przyczyn ekonomicznych i społecznych i nie widzi innej drogi a ta jest po prostu na skróty.

Zawiedziona miłość/ rozstanie się z facetem, też mogą być tego następstwa psychologiczne i ekonomiczne, chęć bycia pożądaną albo po prostu brak pieniędzy na życie.

I tak samo tym wyborem może być śmierć bliskich i w konsekwencji brak perspektyw oraz towarzyszące temu załamanie psychiczne i chęć odreagowania w mocnym otoczeniu…

Np koleżanka takiej dziewczynie poleciła, taka która pracuje albo słyszała a może też się zdarzyć że ktoś jej źle życzy i poleca a ta dziewczyna się łapie.

Może na miejscu panuje buractwo i alkoholizm i mała kultura osobista wśród panów a dziewczyna chce zakosztować innych mężczyzn czyli po prostu chęć wyrwania się ze środowiska.

Dziewczyna np zaciągnęła długi u niewłaściwych osób lub po prostu boi się stracić dotychczasowy status materialny i ktoś „życzliwy” jej poleca lub sama się decyduje.

I najgorsze z możliwych, może została sprzedana wbrew swojej woli do klubu ze striptizem, może ktoś ją porwał jakaś mafia handlująca tzw żywym towarem albo brutalny mąż/ chłopak chce aby partnerka na niego zarabiała?

Tak więc widzicie przyczyn może być wielkie i prawdopodobnie wszystkich nie wymieniłem, a co czeka te kobiety?
Taniec na scenie, zadymionej scenie od dymu tytoniowego w hałasie, bez światła dziennego czyli praca po nocach, wykrzywione twarze podnieconych mężczyzn którzy marzą aby dobrać się do majteczek takiej tancerki, praca ponad siły gdyż aby tak tańczyć trzeba być cholernie wysportowaną a w następstwie wspomaganie się rożnymi substancjami psychoaktywnymi gdyż witamin chyba i koktajli owocowych panią nie podają, zresztą jest to szemrane towarzystwo nastawione aby dziewczyna tak szybko nie odeszła tylko żeby ją uzależnić fizycznie i materialnie.

Może nawet na występie na scenie się nie kończy tylko np jest sex za pieniądze…

Podobno często też takie dziewczyny piją alkohol sądzę że to z chęci znieczulenia się swojej psychiki czyli ta praca nie jest wcale taka dobra gdyż aby pracować trzeba się napić a to bardzo zła oznaka wręcz makabryczny symptom.

Dziewczyny wiedzą co robią, jakoś to do nich przez tą chęć łatwej kasy dociera ten trud brud tej roboty, może nie mogą się wyrwać właśnie przez narkotyki, alkohol bo kto je teraz zechce i nie mają perspektyw gdyż po prostu po takich kilku kilkunastu występach ponad siły dziennie już nie ma czasu ani energii na naukę czegokolwiek.

Często są to młode ładne seksowne dziewczyny za które niejeden facet dałby się pokroić ale niestety nasze społeczeństwo zrobiło zapotrzebowanie na szybki seks, łatwy seks, płatny seks i dziewczyny się łapią…

Moją rolą jest Ci dziewczyno uświadomić w co się pakujesz a może nie masz wyboru i może dlatego zamiast pić alkohol i zażywać narkotyki powinnaś zacisnąć zęby i myśleć jak się z tego błędnego koła wyrwa gdyż zmiana zaczyna się w głowie. Zaplanuj jaka kwota jest Ci potrzebna do wyrwania się z tej daremnej fuchy może to być cena biletu i hotelu a może to być luksusowy apartament w samej Warszawie ale zaplanuj drogę i pomyśl, przemyśl sprawę ile ci to zajmie i jak to osiągniesz. Podsumowuj przynajmniej raz na tydzień co zrobiłaś aby się wyrwać – myśl!!!
Całe społeczeństwo jest chore a politycy są skorumpowani i może wejście SI czyli sztucznej inteligencji coś zmieni, może ona nas naprostuje…

Pozdrawiam Was Piękne 😉

Reklamy

2 myśli na temat “Praca w klubie Go Go ze striptizem – przyczyny i konsekwencje

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s