StayFree – jak zaoszczędzić czas? Jak zmierzyć czas na komórce? Jak policzyć czas używania komórki? Mierzenie czasu na komórce.

Więc pierwszym krokiem do zaoszczędzenia czasu na komórce jest uświadomienie sobie swojej słabości, jeśli to czytasz to już pierwszy etap masz za sobą – albo jesteś ciekawy ile czasu marnujesz? I tu pomocny będzie sklep Play Google na Android. Na Androidzie jest kilka jeśli nie kilkadziesiąt programów do liczenia czasu używania komórki, chyba przeważnie płatne – przynajmniej ja na takie się natknąłem. Są też skomplikowane (i płatne).

StayFree jest i darmowy przynajmniej w swojej podstawowej części (która notabene stacza w zupełności, płatne są zaawansowane statystki, bynajmniej nie jest to trial – czyli program czasowo dostępny np na miesiąc) i przed wszystkim prosty w swym działaniu. Możemy dodać aplikacje jakie mają być liczone, możemy też wykluczyć co nie ma być policzone. W Menu są statystyki z ostatnich 7 dni, które najzupełniej starczają.

Dla chcących więcej istnieje możliwość wykupienia nowych funkcji (tych głównych za 5,89 zł i tych dodatkowych za 2,89 zł lub wszystkich za 24,99 zł), niestety nie wiem czy wtedy statystki rozszerzają się na „zawsze” czy pozostają na „tygodniu” (chyba nie rozszerzają się tylko można wykupić wykresy dzienne i tygodniowy). Aplikacja ma jedną wadę, reklamy ale wyskakują one tylko wtedy gdy zaglądamy do statystyk – można wykupić za 5,89 zł brak reklam.

Poza tym można dać tzw Donate programiście (1,79 zł, 2,99 zł, 4,99 zł – do wyboru), z czego ja skorzystałem i Was też zachęcam jeśli przyda wam się te oprogramowanie.

Mój średni czas na ten tydzień to 4,5 godziny na dzień – razem z Legimi, które chyba muszę wyłączyć z zliczania gdyż to po prostu czytanie książek (hmm mam dylemat). Poza tym nie zliczam rozmów telefonicznych gdyż wtedy po prostu nie patrzę się na komórkę… Kiedy wymyślą szybko reagujący e-papier? Coś milczą w tym temacie…

Dodam że użytkownicy Polscy średnio używają komórki 5,5 godziny a pewnego kraju Azji 10 godzin… Ale pewnie są brane pod uwagę też rozmowy przynajmniej tak myślę bo ślęczeć na Facebook i innych aplikacjach 10+ godzin na dzień?!

Nic muszę na spacer! Chciałbym 2+ godziny pospacerować co i Wam radzę – jak najwięcej chodzić!

Poniżej zdjęcie z Aplikacji StayFree:

Reklamy

12 myśli na temat “StayFree – jak zaoszczędzić czas? Jak zmierzyć czas na komórce? Jak policzyć czas używania komórki? Mierzenie czasu na komórce.

  1. A do rozmów czy Facebook i inne apki ? Czy też cele służbowe?
   Ja dziś do godziny 18:57 – 47 minut, więc dziś rekordowo mało… Bo oglądam kursy PC/Tablet o programowaniu i nie używałem Legimi …
   Chyba pora coś poczytać!
   Cze 😉

   Polubienie

   1. Ooo i przez FB jesteś mało produktywny…
    Spróbuj wykonać swoją dzienną pracę w 2godz a później się poucz czegoś choćby rysunku ;-).
    Zastanawiam się nad wpisem…
    Ale obiecałem sobie nie włączać pc z rana bo 2 godz pójdą…
    Idę zrobić plan dnia Cze

    Polubienie

   2. Wiesz jak chciałbym zarabiać 100000000 miesięcznie a kwota 2650 mnie nie zadowala dlatego chcę tworzyć aplikacje na Android ciekawe czy coś bym zarobił na tym pewnie, bym musiał wydać na reklamę na początek no ale to długa droga nauki przede mną, żałuję dalej tych pięciu lat na streamach…
    Teraz po kilka godzin dziennie od poniedziałku do piątku będę uczył się programowania kodowania nawet jeśli miałbym dostawać zgon mózgu co drugi dzień…
    Jak tak dużo Moniek zarabiasz to widzę cię chociaż z 5 zł na moim Patronite buhaha, no i co wymiękłeś ;-D

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s